Lapin Tanssiopiston kevät 2018

M A A N A N T A I
PILVISALI: PEILISALI:
16.30-17.15 Lastentanssi 5 v SH 16.45-17.45 NYKYTANSSI nuoret +12 v AP
17.15-18.15 Tanssikoulu 1 SH 17.45-19.00 Tanssikoulu 8 MW
18.15-19.30 Tanssikoulu 6 SH 19.00-20.30 Tanssiopisto 2 MW
T I I S T A I
15.00-15.45 Lastentanssi 5-6 v Vaaranlammen päiväkoti (Rovala) SH
PILVISALI PEILISALI: KESKUSKENTÄN MULI-SALI:
16.15-17.45 Tanssiopisto 1 MW 16.30-17.30 Tanssikoulu 2 SH 16.15-17.30 KATUTANSSI nuoret +10 v MM
17.45-19.15 Tanssikoulu 8 MW 17.30-18.30 Tanssikoulu 3 SH 17.30-18.30 Tanssikoulu 6 periodi vaihtuva
19.15-20.30 AIKUISBALETTI perustaso 2 MW 18.30-19.30 Tanssikoulu 5 SH 18.30-20.00 NYKYTANSSI jatko MH
K E S K I V I I K K O
8.00-8.45 Ylikylän koulu IHAN TAITEESSA 1.-2. lk SH
13.00-13.45 Rantavitikan eskarit
(Rovala)
SH
PILVISALI: PEILISALI:
16.00-16.45 Lastentanssi 5 v SH 16.00-17.30 Tanssiopisto 2 PJ
16.45-17.30 Lastentanssi 6 v SH 17.30-18.45 Tanssikoulu 8 PJ
17.30-18.30 Tanssikoulu 5 SH 18.45-20.00 MODERNI FLAMENCO nuoret PJ
18.30-19.30 Tanssikoulu 1-3 periodi vaihtuva 20.00-21.00 RUMBITA Fuerte HH
19.45-21.00 AIKUISBALETTI perustaso 2 MW
T O R S T A I
9.30-10.30 Rantavitikan peruskoulun pienryhmä SH
13.30-14.30 Rantavitikan peruskoulu IHAN TAITEESSA 1.-3. lk SH
PILVISALI: PEILISALI: KESKUSKENTÄN MULI-SALI:
17.00-17.45 Lastentanssi 4 v SP 16.30-18.00 Tanssiopisto 2 PJ 16.30-17.30 Tanssikoulu 5 periodi vaihtuva
18.00-19.15 Tanssikoulu 6 MW 18.00-19.00 Aikuisbaletti perustaso 1 PJ


19.15-20.15 AIKUISBALETTI alkeet MW 19.00-20.30 FLAMENCO jatkotaso PJ

P E R J A N T A I
9.15-10.00 Taaperoiden taidepolku, NAPEROT 3-5v, (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SH
13.30-14.30 Viirinkankaan koulu IHAN TAITEESSA 1.-2. lk SH 10.45-11.30 Taaperoiden taidepolku, TAAPEROT 1-2v (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SH
15.00-15.45 Lastentanssi 5-6 v Päiväkoti Väinämöinen (Rovala) SH 12.15-13.00 Taaperoiden taidepolku, VAUVAT 4-11kk (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SP
PILVISALI/HELENA-SALI: PEILISALI:
16.30-18.00 Tanssiopisto 2 MW 16.00-17.30 Tanssikoulu 8 PJ
17.30-18.30 AIKUISBALETTI perustaso 1 PJ
SH Sari Heikkilä MH Marjukka Herajärvi
HH Heli Huhanantti PJ Pauliina Jääskeläinen
MM Matti Martiskainen
AP Anni Pilhjärta
SP Satu Posio
MW Mari Winter

Lukuvuosi 2018-2019 alkaa maanantaina 27.8.2018!

Ilmoittautuminen ensi lukuvuodelle aukeaa toukokuun aikana. Seuraa sähköpostia, jonne saat linkin ilmoittautumiseen!