Lapin Tanssiopiston lukujärjestys 2017-2018

Kevätlukukausi alkaa maanantaina 8.1.2018!

Ilmoittautumiset: www.lapintanssiopisto.com linkistä ILMOITTAUTUMINEN.

Yhteistyöryhmätunneille ilmoittaudutaan suluissa olevan yhteistyökumppanimme kautta ja tunnit pidetään päiväkotien/koulujen/muiden yhteistyötahojen tiloissa. Ryhmien poikkeavat aloitusajat on merkattu lukujärjestykseen.


MAANANTAI

13.00-13.45 Ylikylän koulu IHAN TAITEESSA 2.-3.lk MM
PILVISALI: PEILISALI:
16.30-17.15 Lastentanssi 5v SH 16.45-17.45 NYKYTANSSI nuoret +12 v AP
17.15-18.15 Tanssikoulu 1 SH 17.45-19.00 Tanssikoulu 8 MW
18.15-19.30 Tanssikoulu 6 SH 19.00-20.30 Tanssiopisto 2 MW


TIISTAI

14.30-15.15 Lastentanssi
5-6v Vaaranlammen päiväkoti (Rovala)
SH


PILVISALI PEILISALI: KESKUSKENTÄN MULI-SALI:
16.45-17.30 Tanssiopisto 1 MW 16.30-17.30 Tanssikoulu 2 SH 16.15-17.30 KATUTANSSI nuoret +10 v MM
17.45-19.15 Tanssikoulu 8 MW 17.30-18.30 Tanssikoulu 3 SH 17.30-18.30 Tanssikoulu 6 periodi vaihtuva
19.15-20.30 AIKUISBALETTI perustaso 2 MW 18.30-19.30 Tanssikoulu 5 SH 18.30-20.00 NYKYTANSSI jatko MH

KESKIVIIKKO

8.00-8.45 Ylikylän koulu IHAN TAITEESSA 1.-2.lk
13.00-13.45 Rantavitikan eskarit (Rovala) SH
PILVISALI: PEILISALI:
16.00-16.45 Lastentanssi
5 v
SH 16.00-17.30 Tanssiopisto 2 PJ

16.45-17.30 Lastentanssi
6 v
SH 17.30-18.45 Tanssikoulu 8 PJ


17.30-18.30 Tanssikoulu 5 SH 18.45-20.00 MODERNI FLAMENCO nuoret PJ
18.30-19.30 Tanssikoulu 1-3 periodi vaihtuva 20.00-21.00 RUMBITA Fuerte HH
19.45-21.00 AIKUISBALETTI perustaso 2 MW

TORSTAI

9.30-10.30 Rantavitikan peruskoulun pienryhmä
SH
13.30-14.30 Rantavitikan peruskoulu IHAN TAITEESSA 1.-3.lk SH


PILVISALI: PEILISALI: KESKUSKENTÄN MULI-SALI:
17.00-17.45 Lastentanssi 4v SP 16.30-18.00 Tanssiopisto 2 PJ 16.30-17.30 Tanssikoulu 5 periodi vaihtuva
18.00-19.15 Tanssikoulu 6 MW 18.00-19.00 Aikuisbaletti perustaso 1 PJ


19.15-20.15 AIKUISBALETTI alkeet MW 19.00-20.30 FLAMENCO jatkotaso PJ


PERJANTAI



9.15-10.00 Taaperoiden taidepolku, NAPEROT 3-5v (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SH
13.30-14.30
Viirinkankaan koulun IHAN TAITEESSA 1.-2.lk
SH 10.45-11.30 Taaperoiden taidepolku, TAAPEROT 1-2v (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SH
15.00-15.45 Lastentanssi 5-6v, Päiväkoti Väinämöinen (Rovala) SH 12.15-13.00 Taaperoiden taidepolku; VAUVAT 4-11kk (Lapin musiikkiopisto), aloitus 19.1. SP
PILVISALI/
HELENA-SALI:
PEILISALI:
16.30-18.00 Tanssiopisto 2 MW 16.00-17.30 Tanssikoulu 8 PJ
17.30-18.30 AIKUISBALETTI perustaso 1 PJ

MUUTOKSET MAHDOLLISIA!


Opettajat:

SH Sari Heikkilä

MH Marjukka Herajärvi

HH Heli Huhanantti

PJ Pauliina Jääskeläinen

MM Matti Martiskainen

AP Anni Pilhjärta

SP Satu Posio

MW Mari Winter